Kmenová Pásová pila Mobilní LM-29

Pásová pila LM-29 na tvrdé i měkké kmeny do průměru 72cm, A její použití je tak snadné, že i úplní nováčci se během chvíle dostanou na řezací úroveň ostřílených profesionálů. Pokud chcete:řezat pro zábavu nebo dodatečný příjem,vytvářet speciální řezy při jemném zpracování dřeva,postavit si svůj dům nebo chatu ze svých vlastních stromů,nebo dokonce nařezat cenné dřevo a prodávat jej za účelem zisku... 


INOVACE: S více patenty na mobilní pily než všechny ostatní společnosti zaměřující se na mobilní pily na světě dohromady je společnost osvědčeným celosvětovým lídrem v oblasti pilařských technologií. a je vybaven některými z nejnovějších průkopnických zdokonalení v pilařských inovacích společnosti , včetně patentovaného samozamykacího pilového pásu .


KVALITNÍ VÝROBA: Kvalitní výroba v USA a Kanadě vyškolenými a vysoce kvalifikovanými operátory se špičkovými výrobními a pilařskými technologiemi zajišťuje, že stejně jako všechny mobilní pily , jsou vyrobené robustně tak, aby zvládla přesně nařezat velké množství cenného řeziva den co den. 


UNIVERZÁLNÍ: LM-29 je plně univerzální a vaše možnosti jsou nekonečné - kdykoli můžete dokoupit a připojit příslušenství, abyste tak uspokojili své rostoucí potřeby na řezání... Například příslušenství na řezání delších klád, tažný systém k tažení pily od lesa k lesu, systém na nakládání klád, záchytná hrazení, vykládací válce, přípravky na výrobu obložení/šindelů, atd. Vaše kariéra v oblasti pilařství teprve začínají. Je pravděpodobné, že se vaše podnikání v průběhu času rozroste a poroste vaše pila s vámi.Mobilní pila LM-29 vychrlí až neuvěřitelných 8,25 m3 dřeva denně ... v základuPřejete-li si rozšířit možnosti své pily LM-29.... a rychlosti práce.... přidejte příslušenství zvyšující kapacitu a produktivitu.Zvětšete si svoji LM-29, kdykoli chcete... a jak chcete. Kdykoli připojte jakékoli zvolitelného příslušenství pro mobilní pilu - hned nebo někdy v budoucnu.
Sestava přívěsu a podpůrné nohy - zapojte svoji pilu LM-29 a skrze les přímo na místo řezání za čtyřkolkou nebo pick-upem. Jakmile dorazíte na místo, rychle a pevně vyrovnejte pracovní rám pomocí nastavitelných opěr. Tato sestava obsahuje pomocný rám, který pevně podporuje pracovní pás i přívěs. Zahrnuje také jednu pevnou nápravu s nosností až 635 kg,kola o velikosti 12", světla a kabelový svazek, bezpečnostní řetězy, spojku o velikosti 50 mm a 8 opěrných nožek. Poznámka: U modelu s přívěsem se doporučuje maximálně jedno rozšíření lože o velikosti 1,2 m. Tip: Přidejte další část pomocného rámu a dvojici podpůrných nožek na podporu dalšího rozšíření lože o velikosti 1,2 m. 
Vyrovnávací stojny - u stacionárního řezání si svoji pilu LM-29 nebo MN-26 podepřete sadou vyrovnávacích noh, které jsou vyrobeny na míru tak, aby podepřely váš pracovní stůl.Deset kusů v každé sadě. Připojte pár vyrovnávacích noh na podepření každého rozšíření lože o velikosti 1,2 m . 

Dvě jednotky (jeden pár) v každé sadě.

Rozšíření lože o velikosti 1,2 m - Standardně pila LM 29 řeže až do délky (3,8 m).Chcete-li řezat klády o délce téměř 5,0 m , připojte rozšíření o velikosti 1,2 m .Nebo přidejte tolik rozšíření, kolik potřebujete, a řežte klády libovolné délky.Každé rozšíření o velikosti 1,2 m se natrvalo přišroubuje ke konci pracovního rámu.Poznámka: U modelu s přívěsem se doporučuje maximálně jedno rozšíření o velikosti 1,2 m. Dodatečné sestavy na uložení/upnutí se prodávají samostatně.
Sestava pro nakládání klád/přesun po pásu a rampy - Naložte a navalte klády na svoji pilu LM-29 snadněji a bezpečněji. Protáhněte navíjecí lano přes a kolem klády,připojte jej k rámu a použijte naviják - klády se povalí po rampách na lože. Díky tomu je také valení (otáčení) klády na loži hračkou a kláda pevně drží připravena na upnutí.Jedna osoba tak může snadno obsluhovat pilu sama. Sestava zahrnuje dvě nakládací rampy,2 rychlostní naviják s nosností 82 kg, stožár/rameno a přijímač a hák na valení klády.


Přepravní potah na pilu - Chraňte svoji pilu LM 29 na míru vyrobeným potahem . Je vyroben ze stejného materiálu, který se používá na potahy nákladních automobilů - jsou odolné vůči roztržení, hnilobám a UV záření. Tento potah vyrobený pile LM-29 přesně na míru se těsně přetáhne přes celý stroj. K dispozici ve dvou barvách: oranžová a zelená - je to jen na vás.
Sestava na výrobu bednícího obložení a šindelů - Vyrobte si obložení a cedrové šindele rychle a snadno. Díky této jedinečné pile uříznete obložení široké až 22,5 cm se sbíhající se šířkou až k ostré hraně. Přenastavte přípravky a vyrobte cedrové šindele široké 22,5 cm a dlouhé až 40 cm - z každého průchodového cyklu jsou dvě šindele. Dva přípravky v každé sadě.Tip: Přejete-li si zdvojnásobit výrobu šindelů, přidejte další sadu. 


Záchytné hrazení - Stromy jsou na konci širší, takže je těžší řezat pravé řezivo paralelně k jádru klády.Vyrovnávání podložkami je těžká a časově náročná práce. Vykompenzujte zúžení a frézujte cenné řezivo rychle a snadno. Zvolte si ideální výšku pro každou kládu díky manuálnímu hydraulickému sloupkovému zvedáku. Díky ocelovým válcům je přemístění klády podélně po loži snadné. Dvě jednotky záchytných hrazení v každé sadě.


Vykladače - Vyložte řezivo rychle a snadno pomocí sady vykladačů. Natlačte čerstvě řezané desky nebo prkna na patrově namontované válečky a směrem ke konci lože pro rychlou a efektivní vykládku a skládání. Rychle se zatahují, takže nedochází k žádnému narušení při řezání nadrozměrných klád a hranolů. Čtyři válečkové sestavy v sadě. 


Zubaté uchycení - Ideální na okamžité uchycení čtvercových hranolů a desek pomocí rychlého stlačení páky. Použijte standardní upnutí k uchycení klády okolo a zubaté uchycení k uchycení trámů a řeziva. Tupý design špičky snižuje kazy způsobené na vašem cenném řezivu.Upněte je až ¾" nad výškou patra.


Systém rychlého uchycení a válečků - Pokud řežete hlavně malé až středně velké klády o velikosti 15-40 cm v průměru, pak je tento patentovaný uchycovací a válečkový systém navržen tak,aby vám ušetřil čas a potíže. Vaši kládu bude najednou snadné otočit - a to i rukou! Uchycení je naprosto bleskové díky jedno ručnímu, snadno ovládatelnému zubatému uchycení navrženému speciálně pro práci se středně velkými kládami. Dva kusy v každé sadě.


Keramické vodiče ostří Dura-Guide™ - LM-29 si nyní mohou také užít vylepšený výkon patentovaných keramických vodičů . Vodiče Dura-Guides poskytují úplnou třístrannou podporu s cílem maximalizovat stabilitu v řezu. Keramika je odolnější než válečky a ložiska, zůstává chladnější a v podstatě potichu, a méně ji ovlivňují nahromaděné piliny a mráz. A protože eliminují ohyb a tlak směrem dolů, pomáhají prodloužit životnost ostří. Sada obsahuje dvojici precizně opracovaných bloků a hřídelí patentovaných keramických vodičů, kompletní sadu keramických vložek, šablonu a veškerý hardware. 
Automatická vodní sada - Zautomatizujte systém chlazení ostří na své LM-29. Voda poteče automaticky při aktivaci a zastaví se při uvolnění.


Technické údaje:

                                     Průměr klády: 29" (72 cm)
                                      Šířka desky: 22" (55 cm)
                                   Délka klády základ: 3,8 m

                                     Typ motoru: 
                                  14hp (429cc) OHV Kohler
                                 13hp (389cc) OHV Honda GX-Series
                                 16hp (479cc) V-Twin OHV Briggs Vanguard

                                  Rozměry:
                                Délka lože základ: 4,8 m
                                Šířka: 1,8 m
                               Řemenice: 19" x 5/8" (47,5 x 1,5 cm)

                                 Pohon:
                                Odstředivá spojka
                               Displej: 2", 1", ¾", 9/8", 6/4" standardní stupnice
                             Funkce a příslušenství:Listový pás: Základ
                           Automatické zamykání pilového listu: Základ
                          Automatický systém lubrikace ostří: Příplatek
                            Manuální systém lubrikace ostří: Základ
                          Keramické vodiče ostří Dura-Guide ©: Příplatek
                         Válečkové vodiče ostří s dvěma utěsněnými ložisky: Základ
                       Nastavitelná stanice obsluhy Comfort-Height ©: Základ
                           Vyrovnávací nohy: Základ


                             Manuální funkce a příslušenství
                            Zubaté uchycení: Příplatek
                           Rozšíření lože - 4 "(1,2 m) Permanentní: Příplatek
                          Sestava přívěsu a podpůrného zvedáku: Příplatek
                            Vyrovnávací stojany: Příplatek
                         Systém jeřábu/kladky na klády a ramp: Příplatek
                            Záchytná hrazení: Příplatek
                       Přípravky na samostatné/bednící obložení: Příplatek
                             Potah na přepravu: Příplatek
                            Dopravní válečky: Příplatek
                        Systém rychlého uchycení a přesunu: Příplatek